Honorowy zakład

To propozycja dla firm i większych darczyńców, gdzie wpłaty zaczynają się od 1000 zł. Zapraszamy do indywidualnego kontaktu.  

Oto proste zasady HONOROWEGO ZAKŁADU: ustalasz kwotę i przesyłasz deklarację do Kasi  [ k.tarnowska@agencjafm.com.pl ]. Po zawodach wpłacisz darowiznę równą, większą, lub mniejszą w zależności od wyniku. 26 lutego zakład przyjął JERZY KOBYLIŃSKI – informacja niżej.

Ustalamy czasy wzorcowe w maratonie dla danego zawodnika. Każda minuta szybciej (od czasu wzorcowego) to 1% więcej od zadeklarowanej przez Ciebie kwoty, a każda minuta wolniej to 1% mniej -:).  PROSTE !  Górną granicą ryzyka jest +15%, czyli maksimum to 115% wartości deklaracji. Nasi zawodnicy stanowią drużynę, jedni pobiegną np. szybciej o 2 min., ktoś o 5 min, inny o 7 min, ale też będą wyniki wolniejsze o -4, -3 i -1 min. – wyszło: 2+5+7-4-3-1 = +6 – zatem cała drużyna wypracowała +6 minut, a to oznacza +6%.

Jeśli nazbieramy znaczną kwotę – każda minuta a może i sekunda będzie sporo ważyła i każdy z biegnących będzie czuł równorzędną presję i odpowiedzialność za wynik!

Czasy wzorcowe wynoszą:

Jurek Skarżyński 3:15:00

Karolina Gorczyca 4:15:00

Przemek Miarczyński 3:15:00

Paweł Januszewski 4:33:00

Sebastian Chmara 4:30:00

Andrzej Zwara 4:15:00

Tomasz Tarnowski 3:30:00

Uczestnicy Honorowego Zakładu mogą brać udział w Konkursie z nagrodami, w pełnym zakresie, czyli typować wszystkich biegaczy.


JERZY KOBYLIŃSKI – finansista i filantrop z Trójmiasta, po raz trzeci pojawia się jako lider darczyńców. Tym razem przyjmuje honorowy zakład, zbudowany na takiej konstrukcji: sumę wszystkich darowizn osób prywatnych mnożymy przez % czasu jaki osiągnie drużyna 7 VIP’ów. Im więcej wpłacą darczyńcy, im szybciej pobiegną zawodnicy tym więcej pieniędzy wpłaci Jerzy. To mobilizacja tak dla kibiców jak i biegaczy! Np. jeśli fundacja otrzyma 100 000 zł z w darowiznach a cała drużyna pobiegnie o 10% lepiej Jerzy przekaże 10 000 zł na nasz cel.  Jerzy zna się na liczbach jak mało kto, więc zrezygnował z ujemnych procentów -:) i postawił również limit zarówno dla kwoty minimalnej jak i maksymalnej, co znane jest tylko Kasi, ale … jest to kwota BARDZO DUŻA !  

Dodaj komentarz

maraton, bieganie, Jurek Skarżyński, Przemek Miarczyński, Karolina Gorczyca, Agnieszka Bal, Człowiek bez barier, Dębno, maraton, pomoc, zakon maltański