Jurek Skarżyński

Typowanie wyniku Jurka, to nie loteria. Dla interesujących się bieganiem, to drobiazgowa analiza, wykorzystanie informacji bieżących na temat realizowanego treningu, stanu zdrowia, a w ostatnim momencie także warunków pogodowych.  Warto śledzić bloga -:) wpisy Jurka, opinie Wojtka Ratkowskiego, którą także tu zamieścimy.  Dobrej zabawy. :).  nie zapomnij o zasadach typowania – zakładka „konkurs”.

Info. z dn 31 stycznia – Jurek przygotuje nagrodę do naszego konkursu! -:)

Zobacz wywiad wideo z Jurkiem z początku marca 17, gdzie prognozuje czas swojego biegu – comebacku po 25 latach ! – zakładka [FILM]


eksperci:

1.Krzysztof Łoniewski, dziennikarz radiowej „trójki” – 3:13:00

2. Marcin Czapla kierownik Sklepu Biegacza z Gdyni – 3:05:00

3. Wojtek Ratkowski Mistrz Polski (84) w maratonie  -3:04:00


typowania wyniku Jurka w maratonie:

51 typów /  zakres [ od 2:59:12 – do 3:09:40 ]

Informacje z dn. 31 grudnia 2016 r.(wpis poniżej) pokazują, że Jurek w biegu na 10km osiągnął 40min 14sek, co jest lepszym czasem o jakieś 2 min. od czasu jaki zawodnik chcący złamać 3:15 w maratonie powinien osiągać na 10km. Dodatkowo – koniec roku to wczesna faza przygotowań i nie czas na ‚robienie’ czasów.

Informacje z 31 stycznia 2017 r. są takie, że Jurek borykała się z jakimiś infekcjami, w drugiej połowie stycznia nie zrealizował w pełni planowego treningu, czuł się słabo. W pierwszej połowie lutego zaplanował 2 tygodniowy obóz sportowy.

Test Jurka na 10km i pytanie o: Marathon UNDER 2h

5 myśli nt. „Jurek Skarżyński”

Dodaj komentarz

maraton, bieganie, Jurek Skarżyński, Przemek Miarczyński, Karolina Gorczyca, Agnieszka Bal, Człowiek bez barier, Dębno, maraton, pomoc, zakon maltański