Sebastian Chmara

Deklaracja 4:30 wygląda na wiążącą. Jest to czas, który wymaga wysiłku dla byłego sportowca o tak dużych gabarytach (191cm wzrostu i pewnie blisko 3 cyfrowy wynik na wadze).  Sebastian Chmara ma ogromną siłę i jeśli do 33km będzie biegł wolno, to na ostatnich 5-10km może zmienić ten wynik. Rozsądek do końca, czy drobne szaleństwo przez 40 minut? Tu leży klucz do celnego typowania wyniku. Życzymy dobrej zabawy 🙂


ekspert:

1 Krzysztof Łoniewski, dziennikarz radiowej „trójki”     – 4:35:00

2. Marcin Czapla kierownik Sklepu Biegacza z Gdyni    – 4:30:00

3. Wojtek Ratkowski Mistrz Polski (84) w maratonie  – 4:20:00


typowanie wyniku Sebastiana w maratonie przez uczestników konkursu

50 typów  /  zakres [ od 4:25:45 – do 4:31:21 ]

Sprawozdanie z treningów Sebastiana, otrzymane 6 lutego 2017r.

Na mojej skrzynce mailowej 11 grudnia pojawiła się rozpiska planu uwzględniająca 4 treningi w tygodniu, miałem zacząć już następnego dnia ciągłym biegiem na dystansie 8 km. Dzień później, ciężko oddychając poczułem się słabo, kolejnego dnia przyszła gorączka, a po kolejnych dwóch wylądowałem w łóżku… standard.

Na początku stycznia byłem mocno zaniepokojony –  przez trzy tygodnie nabiegałem zaledwie 25 km. Do treningów wróciłem 10 stycznia.  Wierząc w sukces, od kilku tygodni realizuje plan i jestem przekonany, że cel zrealizuję. W ostatnich tygodniach systematycznie zwiększałem kilometraż, a w sobotę (4.02) po raz pierwszy przebiegłem 20 km.

Sebastian Chmara – Zalew Koronowski

Spotkanie z łabędziami na tafli zamarzniętego Zalewu Koronowskiego powinno dodać mi skrzydeł -:). Trzymajcie za mnie kciuki i razem wspierajmy tych, którzy tego wsparcia potrzebują. BIEGNĘ DLA TYCH, KTÓRZY MARZĄ BY CHODZIĆ – DOŁĄCZ DO NAS!

 

Sebastian Chmara

maraton, bieganie, Jurek Skarżyński, Przemek Miarczyński, Karolina Gorczyca, Agnieszka Bal, Człowiek bez barier, Dębno, maraton, pomoc, zakon maltański